Haber

Ömer 6. bölüm fragmanı: “Seninle konuşmak istediğim çok önemli bir konu var!”

Ömer 6. bölüm fragmanında Tahir, Ömer ve Nisa’yı her zaman şımarttığını ve onlara istediklerini verdiğini söyleyerek babasına karşı sert durur.

“Ne istedin de vermedim?” diyen Reşat, “Hiçbir şey vermedin” cevabını alınca neye uğradığını şaşırır. Ömer yeni bölüm fragmanında Nisa, insanlara yemek artıklarıyla yemek yedirdiğini ve durumlarının bu olduğunu söyleyen Emine’nin suratına tokat atıyor.

  Ömer 6. bölüm fragmanında Gamze, “Her baktığında yeni doğmuş bebeğin nefesi gibi. Ciğerini yakar. Söylenmeden, acıtan… Aşk budur ama yine de aşktır.” insana hayat veren bir duygu’ diyerek niyetini dile getiriyor.

Genç kızlığını yaşamak istediğini itiraf eden Nisa gözyaşlarına hakim olamaz ve başını Gamze’nin omzuna koyar. Tepkisini net bir şekilde ifade eden ve isyan bayraklarını kaldıran Tahir, “Seninle konuşmak istediğim çok önemli bir konu var” diyerek Fatma’nın karşısına dikilir.

Aradığı umudu Gamze’nin gözlerinde bulamayan Ömer, yarasını gizler ve Süreyya ile evlilik yolculuğuna çıkar. Ancak Gamze ve Ömer aşklarını ne kadar bastırmaya çalışsalar da aşkları bir dil bulmanın yolunu bulur.

Oğullarının ölümünü görmek için büyük bir adım atan Ademoğlu ailesi, her şeyin yolunda olduğunu düşünürken Nisa’nın evinden gelen telefonla sarsıldı. Ömer ablasını yalnız bırakmazken Nisa, çocuklarının baba özlemiyle yüzleşir.

Ömer ve Gamze, aldıkları kararın arkasında kalma mücadelesi veriyorlar. Ömer’i Süreyya ile birlikte görmenin acısı ile sarsılan Gamze, çareyi eski bir dostunda bulur ve ilk kez kalbinden geçenleri konuşur. Gamze’nin yolu onu tekrar Ömer’e götürünce bu sefer soru sorma sırası Gamze’dedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu