Haber

Casper, vergisiz telefon ve bilgisayar satın almak isteyen öğrencilere uygun ürünlerini duyurdu!

ÜNİVERSİTE ÇALIŞMALARI CASPER VIA X30 PLUS, CASPER VIA SATIN ALABİLECEK

 

CASPER, VERGİSİZ TELEFON VE BİLGİSAYAR SATIN ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE UYGUN ÜRÜNLERİNİ DUYURDU

 

Üniversite öğrencilerine vergi indirimiyle telefon ve bilgisayar alabilme olanağı sağlayan kararın resmi gazetede yayımlanmasının ardından Türkiye’nin teknoloji markası Casper, vergi indiriminden yararlanarak telefon ve bilgisayar almak isteyen öğrencilere uygun ürünlerini duyurdu. Üniversite öğrencilerinin yararlanabileceği düzenleme kapsamında Casper VIA X30 Plus, Casper VIA satın alabilecekler.

 

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile “Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Cihaz ve İnternet Desteği Sağlanması Hakkında Karar” 1 Kasım 2023 tarihinde yürürlüğe giriyor. Kararın ardından Türkiye’nin teknoloji markası Casper, isteyen öğrencilere uygun ürünlerini duyurdu. vergi indiriminden yararlanarak telefon ve bilgisayar satın almak. Üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği düzenleme kapsamında Casper VIA X30 Plus, Casper VIA satın alabilecekler. Bu karar doğrultusunda Casper, Ar-Ge ve üretim tesisine sahip olmanın avantajını kullanarak yeni ürünler tasarlamayı planlıyor.

 

Casper VIA X30 Plus – Performans Sınırlarını Aşın

 

Casper VIA kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Casper VIA X30 – Hızlı Şarj ve NFC ile Çağdaş Teknoloji

 

Casper VIA

 

Casper VIA M35 – Hepsi Bir Arada

 

4 GB RAM + 4 GB sanal RAM olmak üzere toplam 8 GB RAM, 13 MP kamera, 5000 mAh pil kapasitesi ve 128 GB dahili depolama alanına sahip Casper VIA M35, her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip.

 

Casper Nirvana C370 – Günlük Kullanım İçin Titizlikle Tasarlandı

 

Modern tasarım çizgileri, Windows 11 işletim sistemi ve Intel işlemcisiyle iyi bir fiyat-performans dengesine sahip olan Casper Nirvana C370, 1,7 kg hafifliği ve 19,6 mm inceliği sayesinde maksimum mobilite sağlıyor. 1366×768 HD ve Yansıma Önleyici yansıma yapmayan ekranı sayesinde benzerlerinden öne çıkan Casper Nirvana C370, 135 derecelik açısı sayesinde ekstra bir alet kullanımına ihtiyaç duymadan kısa veya uzun kullanımlarda maksimum konfor sağlıyor. Klavyeyi kullanırken bilek duruşu dikkate alınarak tasarlanmış yukarı kaldırılabilir menteşe yapısı. 7,4 mm ince ekran çerçevesi, 15,6” ekranı ve 220 NIT parlaklığıyla kullanıcılarına yüksek kalitede bir izleme deneyimi sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu