Haber

TGF Türkiye Interclub Golf Turu Ankara’da Başladı

Türkiye Golf Federasyonu’nun 2023 faaliyet takviminde yer alan TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun üçüncü ayağı, bugün oynanan ilk tur maçıyla Ankara’da başladı.

Ankara Golf Kulübü, Regnum Golf Country Bodrum Kulübü, Bodrum Golf Kulübü, İstanbul Golf Kulübü, Regnum Golf Country Ankara Kulübü, Kemer Golf Kulübü, Klassis Golf Kulübü, Taurus Golf Kulübü, Ataşehir Golf Kulübü, Cullinan Golf Kulübü, 19 Mayıs Samsun Golf Kulübü, İzmir Golf Kulübü, Kuşada Golf Kulübü 13 kişilik ekibin yer aldığı sahaya çıktı.

Oynanan ilk gün maçlarının ardından Oğuzhan Alp, Kenan Güngör, Devran Yıldırım, Birand Kaya, Sadık Volkan Biner, Sefa Altınay, Ali Kızıldağ ve Mustafa Türker’den oluşan Taurus Golf Kulübü ekibi; Mehmet Dinçsoy, Cengiz Topbaş, Ahmet Atay, Atay Maç, Ziya Ohrid, Salih Kartal, Ali Doruk Börekçi ve Kani Özsoy’dan oluşan Regnum Golf Country Ankara Kulübü kadrosu 205’er stableford puanıyla liderliği paylaştı. Serkan Dural, Emre Bahtoğlu, İdris Baki, Şehmus Işık, Behçet Baki, Ramazan İnce, Mutlu Durmaz ve Fatih Biçer’den oluşan Cullinan Golf Club takımı ise 204 stablefords toplam skoru ile üçüncü oldu.

Toplam dört ayaktan oluşan turnuvada oynanan her etaptan sonra puan toplanacak ve genel klasman tablosu oluşturulacak. Son maç oynandıktan sonra en yüksek puana sahip olan takım Varyete Şampiyonu olacaktır. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu