Teknoloji

Şartlardaki Meslek: The Sims’te Mimarlık Yaparak Ayda Yaklaşık 100 Bin TL Kazanıyor

Amerika’da yaşayan bir kadın hayallerimizin hayatını yaşıyor. İşinden istifa ettikten sonra kendini tamamen The Sims’te yaşamaya adayan hanımefendi, bu işten 100 bin liraya yakın para kazandı.

Kaynak:https://www.dailystar.co.uk/tech/gami…

Hangimiz The Sims’in başında ev yapmak için saatlerce kalmadık?

Daha oyuna başlamadan titizlikle düzenlediğimiz, duvar rengine karar veremediğimiz, kendi yaşam alanımızdan daha fazla emek harcadığımız sanal evlerimizin hepimizi adeta birer fahişe haline getirdiğini söylesek ne güzel olur. mimarlar.

Şimdi sizi Danielle ile tanıştıralım. The Sims’te kendi inşa ettiği konutlar sayesinde birçok gerçek mimardan daha fazla para kazanıyor.

20 yaşındaki Danielle Howell’in aslında her birimiz gibi sıradan bir hayatı vardı. Bir bakkalda çalışan Danielle’in The Sims 4’te tasarladığı konutları sosyal medya hesaplarında da açmasıyla iş değişti. Yeteneğine hayran kalan takipçileri ona neden hala bu yerde çalıştığını sorunca iş değişti. , devam etmek istemeyen genç bayan için ipler koptu.

İşinden istifa eden genç bayan, tüm zamanını The Sims’e ve onun sayfasına verdi.

Ardından Danielle’in takipçi sayısı arttı ve birçok markadan iş birliği teklifleri almaya başladı. The Sims için pek çok içerik üreten Danielle, daha önce hiç gerçekten iç tasarım yapmadığını ekliyor.

Hogwarts kalesinden Cindrella’nın şatosuna, Bikini Bottom kasabasından Family Guy’ın ikonik konutuna kadar pek çok yapı inşa eden Danielle, sırrını da ortaya koyuyor.

Tasarım eğitimi almadığını söyleyen genç bayana göre başarısının sırrı 7 yaşından beri The Sims oynamakta! Kendinize güveniyorsanız hemen başlayın çünkü The Sims 4 bir süredir tamamen ücretsiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu