Haber

Sarhoş Sürücü Park halindeki araca çarparak olay yerinden kaçtı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde alkollü olduğu iddia edilen bir kişi park halindeki otomobile çarptı. Kaza sonrası otomobilini yol ortasında bırakıp uzaklaştı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 23.30 sıralarında Yenimahalle ilçesi Aşkın sokakta meydana geldi. Alkollü olduğu iddia edilen ve adı öğrenilemeyen 06 LKL 17 plakalı Mazda otomobilin sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek park halindeki 42 SS 145 plakalı Opel marka otomobile çarptı. Kazanın ardından Mazda marka otomobilin sürücüsü otomobili yol ortasında bırakarak olay yerinden kaçtı. Sürücünün olay yerinden uzaktaki diğer şahıslara para teklif ederek kazanın sorumluluğunu üstlenmek istediği ileri sürüldü.

“5 bin lira için pazarlık etmeye çalıştılar”

Kaza sonrası yaşananları bir mahalle sakini, yaşananları şu şekilde anlattı: “Bu kırmızı araç akşam saatlerinde park halindeki araca çarptı. Araç sürücüsü araçtan inerek bir süre parkta oturdu. Kazayı kendisi bilmiyormuş gibi davranmaya çalıştı.Araç sürücüsü araçtan uzaklaşarak caddeye indi.Hatasız yürümeye başladı.Yaklaşık 100 metre ötedeki başka bir adamla pazarlık etmeye başladı. .Etraftakiler duymuş bunu 5 bin liraya sözleşme yapmaya kalkmışlar 5 bin lira verirsen kimseye söylemem kazaya ben sebep oldum diyorum 5 bin lira vermezsen a ortada geçen diyalog, “Kazanın olduğu yerde bekliyorduk ama bize söylenen bu. Gerçeğe doğru yürüdüm arabanın sahibine dedim efendim arabanız kaza yaptı dedim arabanızın önünde durun dedim sonra ikisi de bana dönüp sert bir şekilde “Tamam geliriz temelde diğer şey konuşmaktır.” – ANKARA

carsambaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu